Rekondice

Rekondiční část láká ke skupinové relaxaci v komfortním bazénu s protiproudem a masážními tryskami či k pobytu ve whirlpool lázni se světelnými efekty.

Rekondice ve whirlpoolu a teplé vodě přináší uvolnění, odstraňuje stres a přináší neopakovatelné zážitky. Whirlpooly jsou elegantně formované a snadno udržovatelné. Základem pozitivních účinků hydroterapie je masáž (u whirlpoolu je masáž tvořena smícháním teplé vody a vzduchových bublin ve speciálních tryskách), teplo, vztlak vody, její optimální teplota (v našem zařízení 33 °C) a cílené proudění.


Člověk zažívá ve vodě pocit stavu beztíže, především klouby si odpočinou od neustálého působení gravitace, protože váha těla je ve vodě snížena o 85 - 90%. Už samotné ponoření těla do teplé vody zklidňuje a uvolňuje, přičemž se zpomaluje aktivita vnitřních orgánů, což je termální efekt hydroterapie. Mechanický efekt hydroterapie spočívá v krátko i dlouhodobé úlevě od bolestí.

Víte, že k praktickému lékaři se můžete zaregistrovat online?


Rehabilitační část AQUA komplexu

Nabízí zázemí hydromasážních van umožňujících pod dohledem odborného pracovníka regenerovat celé tělo pomocí perličkové, vířivé či podvodní masáže.