Rekondice

Rekondiční část láká ke skupinové relaxaci v komfortním bazénu s protiproudem a masážními tryskami či k pobytu ve whirlpool lázni se světelnými efekty.

Rekondice ve whirlpoolu a teplé vodě přináší uvolnění, odstraňuje stres a přináší neopakovatelné zážitky. Whirlpooly jsou elegantně formované a snadno udržovatelné. Základem pozitivních účinků hydroterapie je masáž (u whirlpoolu je masáž tvořena smícháním teplé vody a vzduchových bublin ve speciálních tryskách), teplo, vztlak vody, její optimální teplota (v našem zařízení 30 - 33 °C) a cílené proudění. Teplota vody v rehabilitačním bazénu je 28-32°C.


Člověk zažívá ve vodě pocit stavu beztíže, především klouby si odpočinou od neustálého působení gravitace, protože váha těla je ve vodě snížena o 85 - 90%. Už samotné ponoření těla do teplé vody zklidňuje a uvolňuje, přičemž se zpomaluje aktivita vnitřních orgánů, což je termální efekt hydroterapie. Mechanický efekt hydroterapie spočívá v krátko i dlouhodobé úlevě od bolestí.

Víte že si můžete pronajmout soukromě whirlpool?


Relaxační část AQUA komplexu

Saunování má zejména preventivní účinek. Napomáhá klidnější činnosti srdce, prohlubuje a uvolňuje dýchací cesty, bolesti kloubů a svalů ustoupí. Stejně tak utiší Vaše podrážděné nervy, migrénu či nervozitu.