Rekondice

Rekondiční část láká ke skupinové relaxaci v komfortním bazénu s protiproudem a masážními tryskami či k pobytu ve whirlpool lázni se světelnými efekty.

Rekondice ve whirlpoolu a teplé vodě přináší uvolnění, odstraňuje stres a přináší neopakovatelné zážitky. Whirlpooly jsou elegantně formované a snadno udržovatelné. Základem pozitivních účinků hydroterapie je masáž (u whirlpoolu je masáž tvořena smícháním teplé vody a vzduchových bublin ve speciálních tryskách), teplo, vztlak vody, její optimální teplota (v našem zařízení 33 °C) a cílené proudění.


Člověk zažívá ve vodě pocit stavu beztíže, především klouby si odpočinou od neustálého působení gravitace, protože váha těla je ve vodě snížena o 85 - 90%. Už samotné ponoření těla do teplé vody zklidňuje a uvolňuje, přičemž se zpomaluje aktivita vnitřních orgánů, což je termální efekt hydroterapie. Mechanický efekt hydroterapie spočívá v krátko i dlouhodobé úlevě od bolestí.

Víte že si můžete pronajmout soukromě whirlpool?


Rehabilitační část AQUA komplexu

Nabízí zázemí hydromasážních van umožňujících pod dohledem odborného pracovníka regenerovat celé tělo pomocí perličkové, vířivé či podvodní masáže.