Webový rezervační systém

05.12.2017

Majitelé čipových karet Therápon AQUA si mohou rezervovat služby z pohodlí domova či odkudkoli přes internet přímo na našich stránkách. K tomu je jen potřeba pořídit si při osobní návštěvě čipovou kartu, nebo případně vyměnit dárkový poukaz za čipovou kartu, a nabít ji zvolenou částkou či službou.
Na rezervační systém se poté lze dostat z přímo našich stránek www.therapon98.cz
V horní liště je třetí zleva záložka AQUA. Když ji klient rozklikne, najde v roletce Objednávky online. Odtud se dostane na vstup do rezervačního systému.
Uživatelské jméno je příjmení klienta, heslo = číslo karty (černé čtyřčíslí na zadní straně karty). Heslo si může klient změnit po vstupu do systému v sekci "Můj účet" v záložce Ostatní.  
V této sekci V záložce Osobní údaje se zobrazuje mimo jiné položka Dostupný kredit, tj. volný kredit po odečtení všech provedených budoucích rezervací.
V záložce Čerpání služeb klient vidí všechny permanentky, dárkové poukazy či prostá nabití, která se vztahují k danému klientskému účtu. 
V další záložce Rezervace je uveden přehled všech provedených budoucích rezervací.
Podrobný návod, jak si rezervovat služby on-line, se nachází přímo na úvodní stránce on-line rezervací pod heslem "Nápověda."

Zrušení rezervace

Rezervaci může klient zrušit sám, nejpozději však 24 h předem.
Pokud nebude rezervace včas zrušena, bude klientovi naúčtován čas, který blokoval.
Důvodem těchto opatření jsou "slepé" rezervace a rušení termínů na poslední chvíli, kdy termíny již není
možné obsadit. 

karta-2.jpgVíte že si můžete pronajmout soukromě whirlpool?


Rehabilitační část AQUA komplexu

Nabízí zázemí hydromasážních van umožňujících pod dohledem odborného pracovníka regenerovat celé tělo pomocí perličkové, vířivé či podvodní masáže.