Therápon AQUA

Dopřejte svému tělu hřejivé doteky přírodních procedur v kombinaci s osobním přístupem zkušeného týmu odborníků v THERÁPON AQUA vedle budovy Polikliniky v Kopřivnici. V našem centru si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí Vaše tělo z únavy a příjemně Vás a Vaše tělo naladí.

Přijďte si prohlédnout prostory našeho relaxačního centra, pakliže to provoz v danou chvíli bude umožňovat, rádi se Vám budeme osobně věnovat...Provedeme Vás, seznámíme s nadstandartními službami, příjemnými cenami i ochotným personálem.

Obsazenost bazénu

Therapon98 Aqua obsazenost +/- 5min

Virtuální prohlídka

Otevřít virtuální prohlídkuMajitelé čipových karet Therápon AQUA si mohou rezervovat služby z pohodlí domova či odkudkoli přes internet přímo na našich stránkách. K tomu je jen potřeba pořídit si při osobní návštěvě čipovou kartu, nebo případně vyměnit dárkový poukaz za čipovou kartu, a nabít ji zvolenou částkou či službou.

Podrobný návod, jak si rezervovat služby on-line, se nachází přímo na úvodní stránce on-line objednávek pod heslem "Nápověda".

Rezervaci může klient zrušit, nejpozději však 24 h předem.

Pokud nebude rezervace včas zrušena, bude klientovi naúčtován čas, který blokoval.

Důvodem těchto opatření jsou "slepé" rezervace a rušení termínů na poslední chvíli, kdy termíny již není možné obsadit. 

Děkujeme za pochopení.

Bazén - rozvrh

Víte že si můžete pronajmout soukromě whirlpool?


Rehabilitační část AQUA komplexu

Nabízí zázemí hydromasážních van umožňujících pod dohledem odborného pracovníka regenerovat celé tělo pomocí perličkové, vířivé či podvodní masáže.