Therápon AQUA

Dopřejte svému tělu hřejivé doteky přírodních procedur v kombinaci s osobním přístupem zkušeného týmu odborníků v THERÁPON AQUA vedle budovy Polikliniky v Kopřivnici. V našem centru si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí Vaše tělo z únavy a příjemně Vás a Vaše tělo naladí.

Přijďte si prohlédnout prostory našeho relaxačního centra, pakliže to provoz v danou chvíli bude umožňovat, rádi se Vám budeme osobně věnovat...Provedeme Vás, seznámíme s nadstandartními službami, příjemnými cenami i ochotným personálem.

Obsazenost bazénu

Therapon98 Aqua obsazenost +/- 5min

Fotogalerie

otevřít fotografie


Majitelé čipových karet Therápon AQUA si mohou rezervovat služby z pohodlí domova či odkudkoli přes internet přímo na našich stránkách. K tomu je jen potřeba pořídit si při osobní návštěvě čipovou kartu, nebo případně vyměnit dárkový poukaz za čipovou kartu, a nabít ji zvolenou částkou či službou.

Podrobný návod, jak si rezervovat služby on-line, se nachází přímo na úvodní stránce on-line objednávek pod heslem "Nápověda".

Rezervaci může klient zrušit, nejpozději však 24 h předem.

Pokud nebude rezervace včas zrušena, bude klientovi naúčtován čas, který blokoval.

Důvodem těchto opatření jsou "slepé" rezervace a rušení termínů na poslední chvíli, kdy termíny již není možné obsadit. 

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit provozní dobu.

Víte že si můžete pronajmout soukromě whirlpool?


Saunová část AQUA komplexu

Saunování má zejména preventivní účinek. Napomáhá klidnější činnosti srdce, prohlubuje a uvolňuje dýchací cesty, bolesti kloubů a svalů ustoupí. Stejně tak utiší Vaše podrážděné nervy, migrénu či nervozitu.