O společnosti

Zdravotní péče

Hlavní náplní polikliniky je poskytování zdravotní péče, a to formou provozování vlastních ordinací či samostatných pracovišť. Zájmem nestátní společnosti THERÁPON 98, a. s., v budoucím období je rozšiřování nabídky služeb pro pacienty a vytváření komplexního pojetí služeb pro město Kopřivnice a okolní spádovou oblast.

Therápon Kopřivnice


Relaxační a rehabilitační centrum

Dopřejte svému tělu hřejivé doteky přírodních procedur v kombinaci s osobním přístupem zkušeného týmu odborníků v nově otevřeném centru THERÁPON AQUA vedle budovy Polikliniky v Kopřivnici. V našem centru si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí Vaše tělo z únavy a příjemně Vás a Vaše tělo naladí.

Therápon AQUA
logo-therapon-aqua.png


 Gastro služby

Samoobslužná jídelna, kde si určitě vyberete z nabídky chutných čerstvých jídel ať již se jedná o denní menu, minutky či výběr z bohatého salátového baru. Taktéž nechybí řada chutných dezertů či ovocné saláty, které tvoří sladkou tečku za Vaším výběrem. Denně u nás od ranních hodin naleznete také čerstvé pečivo. Možnost přípravy rautů, rodinných oslav, občerstvení k seminářům či objednávání cukrářských a pekařských výrobků dle nabídky i přání zákazníka.

Therápon GASTRO
Gastro služby

Víte že si můžete pronajmout soukromě whirlpool?


Relaxační část AQUA komplexu

Saunování má zejména preventivní účinek. Napomáhá klidnější činnosti srdce, prohlubuje a uvolňuje dýchací cesty, bolesti kloubů a svalů ustoupí. Stejně tak utiší Vaše podrážděné nervy, migrénu či nervozitu.