O společnosti

Zdravotní péče

Hlavní náplní polikliniky je poskytování zdravotní péče, a to formou provozování vlastních ordinací či samostatných pracovišť. Zájmem nestátní společnosti THERÁPON 98, a. s., v budoucím období je rozšiřování nabídky služeb pro pacienty a vytváření komplexního pojetí služeb pro město Kopřivnice a okolní spádovou oblast.

Therápon Kopřivnice


Relaxační a rehabilitační centrum

Dopřejte svému tělu hřejivé doteky přírodních procedur v kombinaci s osobním přístupem zkušeného týmu odborníků v nově otevřeném centru THERÁPON AQUA vedle budovy Polikliniky v Kopřivnici. V našem centru si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí Vaše tělo z únavy a příjemně Vás a Vaše tělo naladí.

Therápon AQUA
logo-therapon-aqua.png


 Gastro služby

Samoobslužná jídelna, kde si určitě vyberete z nabídky chutných čerstvých jídel ať již se jedná o denní menu, minutky či výběr z bohatého salátového baru. Taktéž nechybí řada chutných dezertů či ovocné saláty, které tvoří sladkou tečku za Vaším výběrem. Denně u nás od ranních hodin naleznete také čerstvé pečivo. Možnost přípravy rautů, rodinných oslav, občerstvení k seminářům či objednávání cukrářských a pekařských výrobků dle nabídky i přání zákazníka.

Therápon GASTRO
Gastro služby

Víte že si můžete pronajmout soukromě whirlpool?


Rehabilitační část AQUA komplexu

Nabízí zázemí hydromasážních van umožňujících pod dohledem odborného pracovníka regenerovat celé tělo pomocí perličkové, vířivé či podvodní masáže.