Vakcinační místo

Vakcinační místo společnosti THERÁPON 98 a.s. sídlí v prostorách budovy B 2. patro. V provozu bude v pracovních dnech a to PONDĚLÍ až PÁTEK od 7.00 do 14.00 hodin.  Tel.: 556 870 140. Vše je ovšem limitováno dodávkami vakcín, přičemž jsme připraveni právě dle počtu obdržených dávek pružně reagovat v množství vypsaných termínů a jejich časování.

K očkování je třeba donést občanský průkaz a být bez akutních zdravotních potíží, což prověří lékař před samotným očkováním.

Dotazník před očkováním proti nemoci COVID-19

Před samotným očkováním vyplníte dotazník. Tento dotazník nám pomůže určit, zda by se očkování mělo provést nebo odložit. Pokud na některou z níže uvedených otázek odpovíte “ano”, neznamená to, že nemůžete být očkován(a). Pokud Vám některá otázka není jasná, nechte si ji vysvětlit od očkujícího personálu.

Přihlašování k očkování

Lidé se musí k vakcinaci hlásit výhradně prostřednictvím centrálního rezervačního systému Ministerstva Zdravotnictví ČR zde:

https://registrace.mzcr.cz/


Víte že si můžete pronajmout soukromě whirlpool?


Saunová část AQUA komplexu

Saunování má zejména preventivní účinek. Napomáhá klidnější činnosti srdce, prohlubuje a uvolňuje dýchací cesty, bolesti kloubů a svalů ustoupí. Stejně tak utiší Vaše podrážděné nervy, migrénu či nervozitu.