Vakcinační místo

Vakcinační místo společnosti THERÁPON 98 a.s. sídlí v prostorách budovy B 2. patro. V provozu je v určitých pracovních dnech dle objednávek registrovaných klientů. Tel.: 556 870 140. Vše je ovšem limitováno dodávkami vakcín, přičemž jsme připraveni právě dle počtu obdržených dávek pružně reagovat v množství vypsaných termínů a jejich časování.

K očkování je třeba donést občanský průkaz a být bez akutních zdravotních potíží, což prověří lékař před samotným očkováním.

Dotazník před očkováním proti nemoci COVID-19

Před samotným očkováním vyplníte dotazník. Tento dotazník nám pomůže určit, zda by se očkování mělo provést nebo odložit. Pokud na některou z níže uvedených otázek odpovíte “ano”, neznamená to, že nemůžete být očkován(a). Pokud Vám některá otázka není jasná, nechte si ji vysvětlit od očkujícího personálu.

Přihlašování k očkování

Lidé se musí k vakcinaci hlásit výhradně prostřednictvím centrálního rezervačního systému Ministerstva Zdravotnictví ČR zde:

https://registrace.mzcr.cz/

logo_jpg.jpg

Chtěli bychom poděkovat Moravskoslezskému kraji, který nás podpořil dotací na softwarové vybavení očkovacího centra. Víte že si můžete pronajmout soukromě whirlpool?


Rehabilitační část AQUA komplexu

Nabízí zázemí hydromasážních van umožňujících pod dohledem odborného pracovníka regenerovat celé tělo pomocí perličkové, vířivé či podvodní masáže.