Vakcinační místo

Vakcinační místo společnosti THERÁPON 98 a.s. sídlí v prostorách budovy B 2. patro.
Zájemci s ukončeným očkováním se mohou registrovat k posilovací dávce očkování od 8.srpna 2022 v registru Ministerstva zdravotnictví a zarezervovat si termín očkování v určitých pracovních dnech dle objednávek registrovaných klientů.

Ordinační hodiny:  čtvrtek 07:00 - 12:00 / 13:00 - 14:00 
Tel.: 556 870 140 

Vše je ovšem limitováno dodávkami vakcín, přičemž jsme připraveni právě dle počtu obdržených dávek pružně reagovat v množství vypsaných termínů a jejich časování.

Třetí dávka vakcíny se doporučuje všem, kteří splňují podmínky pro rezervaci. Využít této možnosti lze nejdříve 5 měsíců od dokončeného očkování. Čtvrtá dávka vakcíny lze aplikovat 4 měsíce od dokončeného třetího očkování.

 K očkování je třeba donést občanský průkaz a být bez akutních zdravotních potíží.

Dotazník před očkováním proti nemoci COVID-19

Před prvním očkováním vyplníte dotazník. Tento dotazník nám pomůže určit, zda by se očkování mělo provést nebo odložit. Pokud na některou z níže uvedených otázek odpovíte “ano”, neznamená to, že nemůžete být očkován(a). Pokud Vám některá otázka není jasná, nechte si ji vysvětlit od očkujícího personálu. U posilujících dávek již není potřeba dotazník vyplňovat.

Přihlašování k očkování

Centrálního rezervační systém Ministerstva Zdravotnictví ČR zde:

https://registrace.mzcr.cz/

logo_jpg.jpg

Chtěli bychom poděkovat Moravskoslezskému kraji, který nás podpořil dotací na softwarové vybavení očkovacího centra. 

Víte že si můžete pronajmout soukromě whirlpool?


Relaxační část AQUA komplexu

Saunování má zejména preventivní účinek. Napomáhá klidnější činnosti srdce, prohlubuje a uvolňuje dýchací cesty, bolesti kloubů a svalů ustoupí. Stejně tak utiší Vaše podrážděné nervy, migrénu či nervozitu.