Ambulance rehabilitační a neurologická

Specialista s atestacemi, specializovanou způsobilostí a licencemi v oborech: neurologie, rehabilitační a fyzikální medicína.

Kontakt

556 870 216
Umístění 2. patro
Budova A

Ordinační hodiny

Pondělí 07:00 - 15:30
Úterý 07:00 - 15:30
Středa 07:00 - 15:30
Čtvrtek 07:00 - 15:30
Pátek 07:00 - 15:30
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
Ambulance přestěhovaná do 2. patra budovy A.

Charakteristika


Rehabilitační ambulance se specializuje na prevenci, diagnostiku a léčbu poruch pohybového aparátu z různých příčin (degenerativních, poúrazových, vývojových, neurologických apod.).

V péči naší ambulance jsou pacienti všech věkových kategorií. Provádíme rozbor příčin obtíží pohybového aparátu, základní diagnostiku a navržení léčebného postupu dle individuálních potřeb pacienta, včetně předpisů kompenzačních pomůcek. 

Provádíme také vyšetření kojenců a batolat, dle metodiky pro neurovývojové vyšetření podle Vojty a Vlacha. 

Neurologická ambulance se zaměřuje na diagnostiku a terapii neurologických onemocnění, zvláště vertebrogenních, cévních mozkových příhod, neuropatií, vertiga /včetně repozičních manévrů/ atd., dále řešení akutních stavů, včetně aplikace obstřiků, infuzní terapie, technik manuální medicíny /měkké techniky, mobilizace, manipulace/.

Víte že si můžete pronajmout soukromě whirlpool?


Rehabilitační část AQUA komplexu

Nabízí zázemí hydromasážních van umožňujících pod dohledem odborného pracovníka regenerovat celé tělo pomocí perličkové, vířivé či podvodní masáže.