Ambulance alergologickoimunologická a interní - pro dospělé

Zabýváme se diagnostikou a terapií pacientů s alergiemi, vnitřními nemocemi a poruchami imunity. Poskytujeme možnost vyšetření spirometrie. Indikujeme lázeňskou léčbu.

Kontakt

Telefon 556 870 275
Email
Umístění 1. patro
Budova A

Ordinační hodiny

Pondělí 07:00 - 14:00
Úterý 07:00 - 14:00
Středa 07:00 - 14:00
Čtvrtek 07:00 - 14:00
Pátek 07:00 - 13:30
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Polední přestávka 12:00 - 12:30.

Poslední pacient bude ošetřen 30 minut před koncem pracovní doby.

Objednání přes e-mail pouze na adrese: raskova.stepanka@therapon98.cz

Žádost o recepty a konzultace s lékařem: bajerova.jana@therapon98.cz

Ke každé návštěvě se pacient objednává, akutní stavy ošetřujeme ihned. Neobjednaní pacienti, kteří potřebují pouze konzultaci (nebo jdou se zprávou z nemocnice či s výsledky), se můžou hlásit denně v době 7.00 - 9.00 a budou zařazeni mezi objednané pacienty. POŘADÍ PACIENTŮ URČUJE VÝHRADNĚ LÉKAŘ!

Charakteristika

  • poskytujeme diagnostiku a terapii pacientů s alergiemi a poruchami imunity
  • vyšetření spirometrie
  • diagnostika a terapie vnitřních nemocí a EKG


Ambulance alergologie a klinické imunologie poskytuje diagnostiku a léčbu alergií a poruch imunity. K nejběžnějším nemocem patří tzv. senná rýma, průduškové astma, jiná alergická rýma a zánět spojivek, alergie na hmyzí jed, potraviny, léky, různé kopřivky, poruchy imunity projevující se např. častými a těžkými záněty, především dýchacích cest. Využíváme spolupráci s vyššími pracovišti, indikujeme lázeňskou léčbu. K vyšetření pacienty odesílá praktický nebo jiný ošetřující lékař, mimořádně je možné též vyšetření bez doporučení po domluvě.

Odborná spolupráce

Ambulance spolupracuje podle potřeby s klinickými a laboratorními pracovišti KHES Ostrava, FN Olomouc, FN Brno, FN Plzeň, Ústavem imunologie v Praze, KHES Ústí nad Labem, OHES Frýdek-Místek.

Víte že si můžete pronajmout soukromě whirlpool?


Saunová část AQUA komplexu

Saunování má zejména preventivní účinek. Napomáhá klidnější činnosti srdce, prohlubuje a uvolňuje dýchací cesty, bolesti kloubů a svalů ustoupí. Stejně tak utiší Vaše podrážděné nervy, migrénu či nervozitu.